Megoldott

Elmozdult vízelvezető fedél - ALDI, Soroksár

Anonim Járókelő

ALDI parkoló bejárat. Két sor vízelvezető, mindkettő balesetveszélyes hetek óta. Gyalogosok vagy kerékpárosok számra nagyon veszélyes, de kocsival sem mennék bele szívesen. Ha ALDI terület, attól még a kerületi rendészet is intézkedhetne és tehetne felszólítást a javításra.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Haraszti út 32b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Ügykezelési szabályaink értelmében az 1 évnél régebben beküldött és lezárt ügyeket nem nyitjuk újra. Kérjük, a probléma jelzéséhez és megoldásához írj egy új bejelentést!
    Köszönjük a megértésed...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem az illetékesek újbóli megkeresését, mert a probléma ismételten fennáll. Csak míg a fotókat készítettem két autó is belement. Lehet vakok vezettek.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, lezárható, köszönöm.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    3 hét elteltével a helyzet változatlan, holott a válaszban kiemelkedő fontosságúnak írták a vásárlók biztonságát
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Vásárlónk!

    Ezúton szeretném megköszönni bejelentését, amit a 1239 Budapest Haraszti út 32/b. szám alatt található üzletünk parkolójában található vízelvezető árok hiányzó fedelével kapcsolat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Soroksár kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Meddőhányó utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hatalmas kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére