Megoldatlan

Több kátyú a 3 kerület Kázmér utcában

Több kátyú a 3. kerület Kázmér utcában az utca elején és végén is.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csillaghegy H [1]

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Péter Rakolcza visszajelzésére vár.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt útszakasz jav
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Péter Rakolcza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére