Válaszra vár

Lógó box

A képen látható doboz lóg a villanyoszlopról a saját drótján a levegőben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Árpád fejedelem u. 1

Hozzászólások

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem Digi, UPC vagy Telekomos kis dobozka?
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidőlt lámpa a városligetben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tavi sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Damjanich utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Pesterzsébet, Ady Endre tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére