Megoldott

Sportpálya lezárása

Anonim Járókelő

Kérem a sportpályát zárják le és helyezzenek ki tájékoztatót. Nagyon sokan fociznak, beszélgetnek, játszanak. Köszönöm!
#maradjotthon

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sarkadi Imre u. 5

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap két lezárt parkba is bementek

    Március 26-án, délután a lezárt Mészkő Fitness Parkban egy 4 fős társaság tartózkodott. A Közterület-felügyelet térfigyelői dokumentálták az esetet, és jelezték a
    ...
  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt üggyel kapcs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhullott tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fatönk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére