Megoldásra vár

Lejárt műszakis Nissan foglalja a helyet

Lejárt műszakis Nissan foglalja a parkolóhelyet az Árpád úti lakótelepen, ahol amúgy is kevés a hely a felújítás miatt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 175

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van :(
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését, a szükséges intézkedéseket megtesszük!
    Tisztelettel
    Önkormányzati Rendészet
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üzemképtelen autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére