Megoldott

Forgalomból kivont, parkolóhelyfoglaló Seicento

Lejárt műszakis, hivatalból kivont Fiat foglalja a parkolóhelyet, ami a felújítások miatt így sincs elég. Munkásotthon u. - Viola u. parkolóban található.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 149

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, köszönjük a bejelentést és hogy visszajeleztél!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését, a szükséges intézkedéseket megtesszük!
    Tisztelettel
    Önkormányzati Rendészet
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üzemképtelen autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tél utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére