Válaszra vár

Hiányos, göröngyös útburkolat

Anonim Járókelő

A 23. kerületi Kertes utcában a járda burkolata egy hosszabb szakaszon hiányzik/ régi, feltöredezett beton.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Kertes u. 3b

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére