Válaszra vár

Szemétlerakás az Emelkedő utcában

A II. Emelkedő utca vége felé, a kanyarban több szemeteszsákot dobtak ki.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Emelkedő u.

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Sutus Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rengeteg szemét évek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Frankel Leó út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegàlis lerakàs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ezredes utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére