Megoldott

Kirakott lom - TV

VII ker. Dembinszky utca - Bethlen Gábor utca sarkán, az egyetem oldalához kiraktak egy, TV-t.
Kérnénk elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, koszi!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére