Megoldatlan

Kitaposott átszállási gyalogutak a MÜPA HÉV állomásnál

A MÜPA HÉV állomásnál a térkövezés tervezője nem számolt az ott közlekedők jellemző útvonalaival. Ennek eredménye látható a képen, a kitaposott "desire path"-ok a HÉV-hez közelebbi oldalon ugyanott indulnak, ahol a térkövezett gyalogút, de a másik végük méterekkel távolabb végződik. Kérem, fontolják meg a térkő felszedését, majd újra lerakását a kitaposott, láthatóan tömegek által "vágyott" útra.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, 0909-MÜPA-Nemzeti Színház H

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00062029 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk meg a Főkert válaszát, de szerintem inkább a kerületi városrendezésé a megoldás.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Takács Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kükedi Tamás
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    0901-Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére