Megoldott

Széteső kőkeret

A III. kerületi Lajos utcában a Perc utcai kereszteződés közelében egy köztéri fa kőkeretének elemei szétesőben vannak. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 142

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.


  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A tárgyi számú - 00061854 - bejelentésben foglaltakkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban jelzett Budapest III. kerület, Lajos utca 142. számú ingatlan közelében...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Levelére válaszolva tájékoztatom, hogy a „ széteső kő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Üres faoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére