Megoldott

Egy lámpa nem ég a Pompom játszótérnél

Kérünk egy kis fényt bele :)
(A nagy sárga csúszda melletti, kívül.)
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy tér

Hozzászólások

  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nincs vilàgítàs!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Weigner Katalin
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lisznyai utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyhíd (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére