Megoldott

Napok óta sötét van a környéken.

Budapesten egy kis térnél nincs megfelelő közvilágítás.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Klauzál u. 23

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.03.05.-én kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • László Gyurján bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Reformáció park lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Imre Kórház (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére