Megoldott

kicsi, de mély kátyú a Kmety utcában

Kérünk szépen egy javítást, nem messze a Bajza utcai kereszteződéstől, a Szinyei Merse irányába.
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Kmety György u. 24

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • Járókelő Adminverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy kis jó hír, a kátyút befoltozták.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MOst nem volt forgalom, csináltam kátyúképet.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú - Révay u. 10.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Révay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Méretes pukli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére