Megoldott

Megint vastagon áll a kosz

Vastagon áll a kosz, a por és a kavics a Róbert Károly körúti felüljáró járdáján. Az elsuhanó autók szele teljesen felkavarja ezt a port, és majd megfullad az ember, mire átér.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnt a villamosról, hogy letakarították.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére