Megoldott

Megint kiveri a szememet

Megint sikerült úgy felrakni egy plakátot az oszlopra, hogy az kiveri a gyalogos, kerékpáros szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 80

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem FKF.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére