Megoldásra vár

Közvilágitás hiánya

A Budapest, XV. ker. Zsókavár u. 2-től, majdnem az u. teljes hosszában, csak a páros oldalon, úgy 2 hete nincs közvilágitás.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Zsókavár u. 42-44

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kábelhibára ki lett adva 2020.03.02.-án. A helyreállítás folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére