Megoldott

Illegàlis lerakàs

Anonim Járókelő

2. Kerület forint utca ezredes utca sarok régóta szemét lerakva.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ezredes u. 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Környezetvédelmi Osztályától azt a választ kaptuk, hogy "az elszállítása megtörtént"
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldo...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére