Megoldott

Köztéri óra pontatlan

A Boráros-téri DunaHáz bejáratánal található, több, minden oldalán órát tartalmazó, PontosIdő elnevezésű köztéri óra a nevével ellentétben pontatlan, lásd a csatolt képen. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szabolcsi - Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Nálam 17.25 van, nagyjából... azt látom itt is :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Dunaház Üzletközpont részére a dunahaz.tarsashaz@upcmail.hu e-mail címre.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Hesse Trade Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Pintér Zsuzsánna,
    Érdemes ezeket külön-külön bejelenteni, (ha még eddig más nem tette meg), és mi továbbítjuk az illetékesnek. A bejelentésben érdemes olyan fotót csatolni, amin a probléma tárg...
  • Pintér Zsuzsánna hozzászólt a bejelentéshez.

    Újpalotán a Drédelyvár utca Molnár Viktor utcai buszmegállóban régóta nem jár jól a 4 oldalú köztéri óra, ugyanez a helyzet az újpalotai vásárcsarnok Lottózója tetején álló órával is. Kihez tartozik,...
  • Nagy Krisztina - Pontosidő Kft.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az óra a Duna-Ház tulajdona, az óra javíttatása és karbantartása közvetlenül a tulajdonoshoz tartozik. A hibabejelentést továbbítottam feléjük e.mailben.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Hesse Trade Kft.

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Farkastorki út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Bubbles tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére