Válaszra vár

Kint maradt táblák

A budai vár területén a Déli (Nagy?) Rondella közelében kallódnak ezek a táblák. A programnak hónapok óta vége, az illetékes BKK tegye meg a szükséges intézkedést a begyűjtésükre.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Kemál Atatürk sétaút

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • T András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére