Megoldott

Megsüllyedt fedlap

A III. kerületben a Tímár utca 13-as szám alatt egy frissen cserélt fedlap egyből a kihelyezése utána megsüllyedt, így nagyobb teher ellenében bármikor leszakadhat. Kérem az Illetékeseket intézkedjenek.
Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 13a

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Promeneur Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Körte utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére