Megoldott

Kifakult KRESZ-tábla

Kérem, cseréljék a képen látható KRESZ-táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hengermalom út 26

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a régi táblát, köszönöm! Kipipálható!
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik, már megelőztek.
  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve Tunyogi Julikának (Újbuda Center Kft.) a
    julika@excenter-budapest.com
    email címre.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő táblák magánterületen találhatók, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormányzat nem illetékes. Kérjük a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kopott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kifakult tábla 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére