Megoldatlan

Bár tudnám hova megyek...

Tisztelt BKK Ügyfélszolgálat!

Hol járunk, avagy hova nem sikerült tájékoztató táblát kitenni? Segítek, 40.948 milliárd forintból nem jutott ide egy táblára való.

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Dániel!
    Belsős szabályzatunk értelmében 1 évnél régebbi ügyeket nem nyitunk meg.
    Kérlek, hogy a problémát egy újabb bejelentést formájában jelezd az illetékesek felé.
    Köszönjük megértésed!
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!

    Visszanézve ezen több, mint 3 éves bejelentésemet, azt kell mondjam, hogy az ügy össze - vissza lett tologatva. Az illetékes BKK fűt fát ígérgetett, de semmit nem tett. A pontosan egy
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0018290/2015

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6029)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!

    Az ügy újra el lett küldve az illetékeseknek, a lenti bejegyzés tanúbizonysága szerint 2017. június 21. napon. A 30 napos válaszadási határidő lejárta óta már eltelt egy újabb teljes...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A képen látható terület az 1-es villamos megállóhelyhez tartozó lifthez vezet, amely a BKV üzemeltetésében van. A lifthez vezető út utas-tájékoztatásával a BKK foglalkozik,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    @Kedves Admin(ok)! Ahogy Bíbor Gábor felhívta arra a figyelmet, a BKK által ígért 2016-os munkálatok nem történtek meg, ezért kérem újra küldeni a bejelentést, hivatkozva a BKK [2015. október 29. 15:0...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bibor Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    el lehetne elölről kezdeni ezt az ügyet? Elmúlt már 2016.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Várkonyi Ágnes!

    Köszönöm válaszát, örülök annak, hogy 2016-ban sort fognak keríteni a táblák kihelyezésére!

    1. Nem értem, hogy ezen a válaszon (hiszen semmilyen cselekmény, ügyintézés nem á
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6029)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Az aluljárók tájékoztató rendszerén
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemes lenne hozzáfűzni a bejelentéshez, hogy (ahogy ezt azóta láttam) ugyanez a helyzet a Budafoki út / Dombóvári út megállóban is, köszönöm!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6029)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nincs a környéken kuka, akkor az feljogosít hogy eldob a csikket Jóska gyerek? Cipeld magaddal amíg nem találsz egyet. Ha nincs a környéken nyilvános WC, akkor a tér közepére szarsz? SZÉGYEN hogy i...
  • Kis Pista hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt, kukákra sem jutott, hogy a csikkek ne a földre legyenek eldobálva! (Tényleg nincs egy darab kuka sem, úgyhogy nem a dohányost kell bunkó parasztnak nézni). SZÉGYEN!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére