Megoldott

Graffitis telefonfulke / Oktogon

T. Telekom!
Kérem a graffitis telefonfülke tisztítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 19

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkéről a graffitit eltávolítottuk.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére