Megoldásra vár

M tábla helyett megállónév?

Városközpont (Ferihegyi út) nevű megállóban megállónév hiányzik. Ezen kívül az oszlop tele van matricával és az út padkájához is közel van.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Városközpont (Ferihegyi út)

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0006504-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00060175

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy munkatársaik felve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    "M" tábla kell, de a megálló neve tényleg nincs
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • T András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére