Megoldott

Forgalomból kivont Opel Astra Caravan

Forgalomból kivont, 1994-es piros Opel Astra Caravan 1.4 áll a Pannonhalmi út 25. előtt, ponyvával le van takarva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 25

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszatért a roncs. Most már ponyva nélkül csúfoskodik.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/62702/opel-astra-caravan-a-pannonhalmi-uton
  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt az autó.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Áprilisi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Verbéna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Senkié

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Verbéna utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére