Megoldott

Kiégett lámpák a Keletinél 2.

FRISSÍTÉS: 2020.02.27
A bejelentő hozzászólása: "A felszínen valóban cserélték a lámpákat. Az aluljárószinten viszont egyetlen lámpát sem cseréltek."

-----

A Baross téren a felszínen és az aluljáró szinten is kiégett néhány lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross tér 6

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.04.29.-én kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    2 hónapig nem válaszoltak, és megoldatlan lett?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés leírását "A Baross téren a felszínen és az aluljáró szinten is kiégett néhány lámpa."-ról "FRISSÍTÉS: 2020.02.27 A bejelentő hozzászólása: "A felszínen valóban cserélték a lámpákat. Az aluljárószinten viszont egyetlen lámpát sem cseréltek." ----- A Baross téren a felszínen és az aluljáró szinten is kiégett néhány lámpa."-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aluljárószinten viszont egyetlen lámpát sem cseréltek.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A felszínen valóban cserélték a lámpákat
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.02.18.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aluljárószinten lévő kiégett lámpák:
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap hianya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére