Válaszra vár

Turoc utca - Danubius utca fekvő rendőr

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.08.07.

Bejelentő hozzászólása:
"Kérnék újra küldeni mert folyamatos a gyorshajtás és a szaguldozas. Kérnék megoldást"

---

FRISSÍTÉS 2020.03.17.
A Budapest Közút válasza:

További küszöbök létesítésére a közút tulajdonosának és közútkezelőjének lehet lehetősége.

----------
A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába cska 2 db fekvő rendőre van)

Kérem a lehetőségek megvizsgálását. Illetve a rendőrséggel félve ni a kapcsolatot a visszaterő ellenőrzésre.

Koszonom előre is

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Danubius u. 16

Hozzászólások

  • XIII. Kerületi Rendőrkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/ Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitánysága fogadta, és a feldolgozását megkezdte.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az elektronikus ügyintézés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Éjszaka rendszeres a száguldozás. Kérjük az önkormányzat és a rendőrség segitségét
  • XIII. Kerületi Rendőrkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/ Uram!

    Tájékoztatjuk, hogy elektronikus levelét a BRFK XIII. Kerületi Rendőrkapitánysága fogadta, és a feldolgozását megkezdte.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy az elektronikus ügyintézés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. Kerületi Rendőrkapitányság

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.03.17. A Budapest Közút válasza: További küszöbök létesítésére a közút tulajdonosának és közútkezelőjének lehet lehetősége. ---------- A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába cska 2 db fekvő rendőre van) Kérem a lehetőségek megvizsgálását. Illetve a rendőrséggel félve ni a kapcsolatot a visszaterő ellenőrzésre. Koszonom előre is"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.07. Bejelentő hozzászólása: "Kérnék újra küldeni mert folyamatos a gyorshajtás és a szaguldozas. Kérnék megoldást" --- FRISSÍTÉS 2020.03.17. A Budapest Közút válasza: További küszöbök létesítésére a közút tulajdonosának és közútkezelőjének lehet lehetősége. ---------- A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába cska 2 db fekvő rendőre van) Kérem a lehetőségek megvizsgálását. Illetve a rendőrséggel félve ni a kapcsolatot a visszaterő ellenőrzésre. Koszonom előre is"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "XIII. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék újra küldeni mert folyamatos a gyorshajtás és a szaguldozas. Kérnék megoldást
  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Turóc utca korábban a Marina-parti terület gyűjtőútjaként funkcionált. Az Úszódaru utca megnyitásával szinte egyidőben előírtuk a Marina Garden I. beruhá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába cska 2 db fekvő rendőre van) Kérem a lehetőségek megvizsgálását. Illetve a rendőrséggel félve ni a kapcsolatot a visszaterő ellenőrzésre. Koszonom előre is"-ról "FRISSÍTÉS 2020.03.17. A Budapest Közút válasza: További küszöbök létesítésére a közút tulajdonosának és közútkezelőjének lehet lehetősége. ---------- A turoc utca - Danubius utcában szükség lenne forgalom lassitásra, esetleg fekvorendőrre a rendszeres gyorshajtás miatt. (a turoc utcába cska 2 db fekvő rendőre van) Kérem a lehetőségek megvizsgálását. Illetve a rendőrséggel félve ni a kapcsolatot a visszaterő ellenőrzésre. Koszonom előre is"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Marina Part teljes területe 30 km/h-s csökkentett sebességű övezet. A 30km/h megengedett legnagyobb sebesség betartása az épített küszöböktől függetlenül kötelező.

    A KRESZ szab
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Madarász Viktor utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére