Megoldott

Nem burkolt villamospálya takarítása 17 41 47 V

Anonim Járókelő

Kérnénkl a nem burkolt villamospálya takarítását. /17 41 47 V/

Albertfalva kitérő - Budafok kocsiszín között

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fonyód utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0006266-004/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00060083

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan 2 hónapja várjuk a választ.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnénk a nem burkolt villamospálya takarítását. /17 41 47 V/

    Albertfalva kitérő - Budafok kocsiszín között
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nyikorgó mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Budapest, Kelenföld vasútállomás (Őrmező) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére