Válaszra vár

Móricka lámpája

Az M4 Móricz Zsigmond körtéri metróállomás lejárata fölötti lámpa lifeg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 114

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére