Megoldott

Duna Plaza főbejárat

Anonim Járókelő

A Duna Plaza fobejaratának jobb oldali ajtaja 2 hete le van zárva

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 178

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldoodtt
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Duna Plaza fobejárat"-ról "Duna Plaza főbejárat"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Duna Plaza

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Patkánytetem a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltűnt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Förtelmes főszellőző burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére