Megoldatlan

Hiányzó pad, korlát

FRISSÍTÉS 2020.04.17.:

Tisztelt Fővárosi Önkormányzat!
Kérjük, hogy a tulajdonukban lévő cégekkel egyeztetve próbáljanak meg megoldást találni a bejelentésben ismertetett problémára.
Köszönjük munkájukat.

-----

FRISSÍTÉS 2020.04.16.:

A Budapest Közút válasza:
"Társaságunk parkterületen a meglévő szilárd burkolatú sétányokat üzemelteti. A zöldfelület védelme, a kitaposás megszüntetése nem társaságunk feladata."

-----

FRISSÍTÉS 2020.04.03.:

Bejelentő hozzászólása:
"Tisztelt Győri Sándor (Főkert), Tisztelt Járókelő!
Ahova korlátot és padot tettek ott megoldódott a probléma, nincs taposás. Tehát ezt kellene folytatni!
A lapkő lerakásával még nagyobb problémát okoznak (növekszik a mesterséges felület, csökken a víz talajba történő beszivárgása, illetve épp nem ez a cél…).
Üdvözlettel,
Koncz Péter"

-----

FRISSÍTÉS 2020.04.03.:

FŐKERT válasza:
"A gyalogosokat egy kerítés sem állítaná meg. A probléma megoldására áttaposás nyomvonalában két sor lapkő lerakása segítene.
Társaságunk szilárd burkolatot nem épít, az a Budapest Közút Zrt. kompetenciája."

-----

A Horváth Kertben (Krisztina tér felőli sarok) hiányzik a korlát folytatása (fent) és a pad (lent), amely megakadályozná, hogy ezen zsebkendőnyi zöld területen átvágjanak a biciklisek, gyalogosok.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-47220/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.04.03. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt Győri Sándor (Főkert), Tisztelt Járókelő! Ahova korlátot és padot tettek ott megoldódott a probléma, nincs taposás. Tehát ezt kellene folytatni! A lapkő lerakásával még nagyobb problémát okoznak (növekszik a mesterséges felület, csökken a víz tala...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, April 16, 2020 5:49 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.04.03. FŐKERT válasza: "A gyalogosokat egy kerítés sem állítaná meg. A probléma megoldására áttaposás nyomvonalában két sor lapkő lerakása segítene. Társaságunk szilárd burkolatot nem épít, az a Budapest Közút Zrt. kompetenciája." --- A Horváth Kertben (Krisztina tér felőli sarok) hiányzik a korlát fol...

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Győri Sándor (Főkert), Tisztelt Járókelő!
    Ahova korlátot és padot tettek ott megoldódott a probléma, nincs taposás. Tehát ezt kellene folytatni!
    A lapkő lerakásával még nagyobb problémát okoz...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Horváth Kertben (Krisztina tér felőli sarok) hiányzik a korlát folytatása (fent) és a pad (lent), amely megakadályozná, hogy ezen zsebkendőnyi zöld területen átvágjanak a biciklisek, gyalogosok."-ról "FRISSÍTÉS 2020.04.03. FŐKERT válasza: "A gyalogosokat egy kerítés sem állítaná meg. A probléma megoldására áttaposás nyo...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00059767 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Veszélyes kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére