Megoldott

Kátyú az Örsön a végállomás területén

A végállomás területén egy nagy kátyú alakult ki az utóbbi hetekben.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 359

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeret...
  • T András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005593-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00059652

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • T András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Villamossín és aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Útminőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére