Megoldott

Gyalogos átkelőhely nyomógomb.

Több napja nem működő gyalogos átkelési szándék nyomógomb.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést! :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bardócz Csaba! Az intézkedést köszönöm, a gomb működik.
    Üdvözlettel: Kondrát Péter
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Azóta javították a gombot?
  • Hajgató Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetékes!
    A napokban jómagam is több mint 5percet vártam mire gyalogoskent zöldet kaptam, mivel nem működött a nyomogomb.
    Kérem nézzenek ra ujra.
    Köszönettel
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. kerület, Árpád út és a Deák Ferenc utca kereszteződésében található jelzőlámpa-nyomógomb javítására felkértük a jelzőlámpák üzemeltetését végző szervizt.

    Köszönjük bejelent...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kondrát Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibas csatornafedo, nagyon hangos, nem stabil

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére