Megoldott

Közlekedési tábla

Közvetlen az Erzsébet híd után, a villamos sínek mellett található ez az ottfelejtett közlekedési tábla....

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kidöntött behajtani tilos tábla javítását a BKK Közút Zrt. szakemberei már elvégezték.

    A bejelentést köszönjük.

    Budapest, 2015. július 14....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Papp Zsuzsa hozzászólt a bejelentéshez.

    Az "ottfelejtett" közlekedési táblát felállították.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Papp Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Wesselényi utca / Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibas csatornafedo, nagyon hangos, nem stabil

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére