Megoldott

Betort buszmegallo

A buszmegallo uveget betortek.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Felsőmalom utca

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére