Megoldott

Beszakadt fedlap

Hold utca 25 előtt beszakadt Telekomos akna fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aknafedelet kicserélték.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Történt előrelépés az ügyben?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Vas Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik a lámpa és pókhálós

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött csatornafedél a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére