Megoldott

Mocskos az 1-es villamos lépcsője és korlátja

FRISSÍTÉS
2020.03.10.

"a korláthoz hozzá sem nyúltak. ÉS arra sem reagáltak, miért nem takarítják gyakrabban a lépcsőt. A tapasztalat az, hogy addig nem takarítják maguktól, amíg be nem jelentem újra."

------------------------

Az 1-es villamos Dombóvári úti megállójának lépcsője és korlátja nagyon piszkos, kérjük takarításukat. A lépcsőt ugyan néhanapján lesöprik, de az évek óta gyűlő por, sár ott marad a lépcsőfokok tövében, elég balkáni állapotokat mutat olykor a feljáró.
Jó lenne legalább évente néhányszor lemosni a lépcsőt és a korlátot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a lépcső takarítását kéthetente elvégezzük, nem csak lakossági bejelentés esetében. Azért nem takarítjuk gyakrabban, mert a kerületi szolgáltatási csoportnál t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az 1-es villamos Dombóvári úti megállójának lépcsője és korlátja nagyon piszkos, kérjük takarításukat. A lépcsőt ugyan néhanapján lesöprik, de az évek óta gyűlő por, sár ott marad a lépcsőfokok tövében, elég balkáni állapotokat mutat olykor a feljáró. Jó lenne legalább évente néhányszor lemosni a lépcsőt és a korlátot."-ról "FRISSÍTÉS 2020.03.10. "a korláthoz hozzá sem nyúltak. ÉS arra sem reagáltak, miért nem takarítják gyakrabban a lépcsőt. A tapasztalat az, hogy addig nem takarítják maguktól, amíg be nem jelentem újra." ------------------------ Az 1-es villamos Dombóvári úti megállójának lépcsője és korlátja nagyon piszkos, kérjük takarításukat. A lépcsőt ugyan néhanapján lesöprik, de az évek óta gyűlő por, sár ott marad a lépcsőfokok tövében, elég balkáni állapotokat mutat olykor a feljáró. Jó lenne legalább évente néhányszor lemosni a lépcsőt és a korlátot."-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ez nem állítanám megoldottra, mert a korláthoz hozzá sem nyúltak. ÉS arra sem reagáltak, miért nem takarítják gyakrabban a lépcsőt. A tapasztalat az, hogy addig nem takarítják maguktól, amíg be nem...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a lépcső takarítását március 7-én elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/61499/szemetes-az-1-es-villamos-dombovari-uti-lepcsoje
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére