Megoldott

Beázott busz

Csöpög a plafonról a víz. 16A busz kb 8:00-kor indult a Széll Kálmán térről.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004340-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00059260

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Korsós Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dohányzás tilos táblák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ferde a 178-as busz Naphegy téri táblája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Alsó faházsor (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére