Megoldásra vár

Megállónév hiánya 3-as villamosnál

Egressy terén Gubacsi út irányába az oszlopról eltűnt a megállónév táblája. Kérem pótolják!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy tér

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004778-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00059227

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a megállónév-tábla...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Horváthné B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • T András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére