Megoldott

Kálvária utcai kátyúk

A VIII. kerületi Kálvária utcában, a 24. szám előtt található több kátyú a nyomvonalon. Általában mindkét oldalon parkolnak, balesetveszélyes a kerülgetésük.

A Google Streetview felvételei alapján már 2011-ben is megvoltak!

A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, szuper! Gyanús volt, hogy ma nem lehetett behajtani az utcába, amikor arra jártam! :))
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Uram/ Asszonyom!

    Köszönjük, tájékoztatását! A fenti címen lévő kátyúkat a munkatársaink 2013.06.05.-én helyreállították.
    Reméljük, hogy a jövőben is számíthatunk tájékoztatására.

    Üdvözlette...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    1. stáció

    A 3. számú kátyút a tegnapi nap folyamán betömték! Remélem lesz folytatás, mert a legnagyobb kátyú és a két kicsi még megvannak! :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Víg utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mária Milkovics
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére