Válaszra vár

Az eltűnt idő nyomában

Úgy tudom, hogy a városban az összes Esma óra megszűnt. De a Fő téren még itt van a maradványa. Mikor fogják eltávolítani?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 173

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ESMA Reklám Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Erősáram

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére