Megoldásra vár

Elhagyott Opel

Az Árpád út 177. előtt rohad ez az elhagyott Opel Vectra B, melyet 2019.06.04-én kivontak a forgalomból, 2019.06.20-án pedig lejárt a műszakija is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 177

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hatósági eljárás folyamatban van, türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Újpest Önkormányzati Rendészet csapata
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, rozsdás autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére