Válaszra vár

Hun utcai roncsok 2.

T. illetékes!

Nem tudom, hogy tudnak-e bármit tenni az ügy érdekében, de a Hun utca Szabolcs utca és Lehel utca közti szakasza tele van elhagyott roncsokkal. Amik még kimaradtak:
- nem sokkal a Fordok után áll egy fekete, rendszám nélküli Peugeot 307 SW, a plakett szerint 2018.11.03-án kivonták a forgalomból, 2019.05.10-én pedig lejárt a műszakija is
- a Peugeot után pedig egy zöld Audi A4 avant rohad, 2019.04.24-én ki lett vonva, 2019.12.04-én pedig lejárt a műszakija is

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hun u. 8

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Peugeot eltűnt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére