Válaszra vár

Külföldi rendszámú

Tisztelt járókelők a XXIII.adik kerületben lévő külföldi rendszám táblájú személy autót már egy ideje hogy senki sem mozdítja el a helyéről mert a személy autónak a kerekek le vannak engedve nézzek hogy van e rajta valami műszak vagy forgalmi vagy a hogy mi van vele legyenek szívesek meg nézni és meg köszönném ha meg tennék

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Őrgébics u. 4

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elzárja a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ottfelejtett Autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hajnalka utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott auto a bokrok kozott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére