Válaszra vár

Otthagyott bóják, szalagok

A Stefánia és a Thököly út sarkán a járda befoltozása után itt hagyták a bójákat, szalagokat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 93

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    leesett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Erzsébet kir. né út, 16/B. III (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére