Megoldott

elhagyott Ford

Anonim Járókelő

Jó ideje áll itt elhagyatva, pár napja felgyújtották, bízom benne, hogy ez már elég ok az elszállítására.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 53

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elszállították.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Téglagyártó út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Punto

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Téglagyártó út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli Daewoo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Téglagyártó út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére