Megoldásra vár

Ide még lehet fát ültetni

Kedves Csapat! A Bajcsy 35. előtt hiányzik egy fa, kérem szépen az illetékeseket hogy pótolják. Köszönöm szépen az intézkedést.
A fénykép 01.24-én készült.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 35

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00058745 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére