Válaszra vár

Elhagyott Smart

Kérem az elhagyott Smart elszállítását a Bölöni Gy. 9 szám elől. A műszakija 2019. májusban lejárt. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bölöni György u. 9

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére