Válaszra vár

szètesett szemetes

mindkèt villamosmegàllòban szètesett

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére